lt en de

Siūloma didinti priemokas už kokybišką pieną

Iki kito ŽŪK "Pienas LT" visuotinio narių susirinkimo valdyba parengs projektus, kokiu būdu reikėtų padidinti priemokas už kokybišką pieną. Didinti priemokas už kokybiškesnį pieną pasiūlė patys kooperatyvo nariai, su kuriais susitikimus regionuose surengė ŽŪK "Pienas LT" valdybos pirmininko pavaduotojas Tomas Raudonius. Per maždaug mėnesį tokių susitikimų buvo surengta net septyni, o per juos su kooperatyvo nariais buvo aptarti patys aktualiausi klausimai. Būtent diskusijų metu išryškėjo siūlymas, kad reikėtų 2-3 ct už litrą padidinti mokėjimus už geros kokybės tiekiamą pieną.

Visuotinis narių susirinkimas įpareigojo valdybą parengti iki kito visuotinio narių susirinkimo pasiūlymus, kaip ir kokia apimtimi reikėtų papildomai premijuoti pieno gamintojus, tiekiančius kooperatyvui geros kokybės pieną.

Be to, T. Raudonius informavo, kad be pasiūlymų papildomai premijuoti pieno gamintojus, kooperatyvo nariai per susitikimus regionuose siūlė valdybos narius rinkti iš atskirų regionų, rezervo lėšas kooperatyvui kaupti tada, kai susidaro palanki situacija pieno rinkoje, o pelno nekaupti tada, kai situacija pieno rinkoje yra pablogėjusi. Be to, siūloma ir optimizuoti logistikos kaštus. 

© 2022 UAB "PIENAS LT"