lt en de

ŽŪK "Pienas LT" valdybą papildė Audrius Zalatoris

ŽŪK "Pienas LT" visuotinio susirinkimo metu kooperatyvo valdybą papildė naujas jos narys Audrius Zalatoris. Jis užėmė iš valdybos atsistatydinusio Viliaus Viskonto vietą. Pagal ŽŪK "Pienas LT" įstatus, valdybą sudaro 15 valdybos narių, kurių 7 renkami iš narių – juridinių asmenų ir 7 iš narių – fizinių asmenų. Kadangi V. Viskontas anksčiau buvo išrinktas kaip juridinio asmens atstovas, dėl šios priežasties jo vietą taip pat turėjo užimti juridiniam nariui atstovaujantis valdybos narys. Po slapto balsavimo paaiškėjo, kad V. Viskonto vietą valdyboje užims būtent A. Zalatoris.

"Anksčiau dirbau ŽŪK "Pienas LT" valdyboje, todėl man šios pareigybės nėra naujos. Norisi padėti ir kitiems valdybos nariams", – kalbėjo A. Zalatoris.

Pagrindiniu savo darbo tikslu valdyboje A. Zalatoris laiko Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje statomos pieno perdirbimo gamyklos užbaigimą. "Pagrindinis rūpestis yra įmonės pastatymas. Kad galėtume gauti daugiau pinigų, nes šiuo metu pieno gamintojams labai sunku", – sakė A. Zalatoris.

Jis neabejoja, kad tik kooperacija gali padėti pieno gamintojams išlikti. "Po vieną mus visus išgraibstys ir bus viskas", – tikino A. Zalatoris.

Beje, visuotinio susirinkimo metu iš valdybos narių norėjo pasitraukti ir Andrėjus Štombergas, bet jo prašymą atsistatydinti nuspręsta apsvarstyti valdyboje, tikintis, kad A. Štombergo nuomonė pasitraukimo klausimu galbūt pasikeis.

© 2022 UAB "PIENAS LT"