lt en de

Ministerija gamyklos pabaigtuves nukėlė į 2015-ųjų lapkritį

Žemės ūkio ministerija atsižvelgė į ŽŪK "Pienas LT" prašymą ir atidėjo pieno perdirbimo gamyklos projekto užbaigimą iki 2015 m. lapkričio 1 dienos, nors kooperatyvas pageidavo šį terminą nukelti iki 2015 m. pabaigos. Kooperatyvo atstovai dar rugpjūtį susitiko su žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene ir jai išdėstė problemas, kurios kilo, kai “Finnah GmbH” buvo paskelbta bankroto procedūra. "Tai buvo daugiau asmeninis susitikimas su ministre. Ji žinojo apie mūsų projektą ir kad turime tam tikrų trukdžių", – apie susitikimą pasakojo ŽŪK "Pienas LT" valdybos pirmininkas Naglis Narauskas. Pasak jo, ministrė neabejoja projekto nauda valstybei ir pieno gamintojams. "Ji pasakė, kad pagelbės, kuo tik galės", – teigė N. Narauskas.

Po šio susitikimo ŽŪK "Pienas LT" išsiuntė raštą ministerijai su prašymu pratęsti gamyklos pabaigtuvių terminą iki 2015 m. gruodžio mėnesio pabaigos, bet gautas sutikimas gamyklos statybas užbaigti iki 2015 m. rugsėjo 30 d., o paskutinis mokėjimas esą turi būti atliktas iki lapkričio 1 d. "Paskelbus tarptautinį konkursą ir pasikalbėjus su galimais įrangos tiekėjais, jie akcentuoja, kad tokios apimties technologinę įrangą galėtų pagaminti per 15-20 mėnesių laikotarpį, todėl ir prašėme ministerijos tą gamyklos užbaigimo terminą nukelti mažiausiai iki 2015 m. gruodžio pabaigos, bet gerai nors tiek, kad į mūsų prašymus buvo bent iš dalies įsiklausyta ir galime judėti pirmyn", – kalbėjo N. Narauskas.

Šiame susitikime be ŽŪK "Pienas LT" valdybos pirmininko dar dalyvavo ŽŪK "Pienas LT" valdybos narys Bronius Markauskas ir kooperatyvo teisininkas.

© 2022 UAB "PIENAS LT"