lt en de

„Pienas LT“ valdybos pirmininku išrinktas Tomas Raudonius

Vakar vykusiame ŽŪK „Pienas LT“ visuotiniame susirinkime buvo išrinktas naujas kooperatyvo valdybos pirmininkas, kuriuo tapo valdybos narys Tomas Raudonius. Šiose pareigose dviejų metų laikotarpiui jis pakeitė Naglį Narauską, kuris vadovavo valdybai nuo kooperatyvo susikūrimo pradžios 2008 metais.

T. Raudonius įstojo į „Pienas LT“ 2010 metais, jau aštuonerius metus yra renkamas į kooperatyvo valdybą. Jis  yra Lietuvos galvijų veisėjų asociacijos ir Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarybos narys, UAB „Gyvulių produktyvumo kontrolė“ valdybos narys. Šiuo metu vadovauja UAB „Raudoniai“.

„Dėkoju kooperatyvo nariams už pasitikėjimą ir didžiuojuosi tapęs didžiausio Baltijos šalyse pieno gamintojų kooperatyvo valdybos pirmininku. Tai yra ir didelis profesinis iššūkis, ir unikali proga panaudoti savo patirtį bei kompetencijas. Tikiu, kad kartu su profesionalia kooperatyvo valdybos ir administracijos komanda sieksime pagrindinio tikslo – kooperatyvo bendruomenės gerovės", - sakė T. Raudonius visuotiniame kooperatyvo narių susirikime.

Naujam valdybos pirmininkui „Pienas LT“ nariai kelia auštus reikalavimus, atsižvelgiant į sudėtingą pieno gamintojų situaciją pieno sektoriuje. Labiausiai jie yra suinteresuoti, kad žaliavinio pieno supirkimo kaina atitiktų rinkos kainą. Pristatydamas savo programą T. Raudonius akcentavo, kad artimiausiu metu sieks įgyvendinti valdybą ir administraciją vienijantį tikslą – tai tvarus vertikaliai integruoto pieno gamintojų kooperatyvo augimas, tęsiant ilgalaikes strategines kryptis.

„Esame didžiausias pieno gamintojų kooperatyvas Baltijos šalyse, kuriam priklauso pažangūs ir efektyviai dirbantys ūkininkai. Esame brandi organizacija ir giliai suvokiame pieno žaliavos bei pieno baltymų produktų rinkų situaciją, jau išmokome priimti profesionalius ir greitus verslo sprendimus. Tomo Raudoniaus perimtas vadovavimas komandai, pasitelkus valdyboje sukaupta patirtimi, taps reikšmingu posūkiu kooperatyvo gyvenime, siekiant tvaraus kooperatyvo augimo ir efektyvaus įmonės valdymo“, - sakė buvęs valdybos pirmininkas Naglis Narauskas.  

Iki šiol „Pienas LT” valdybai vadovavęs Naglis Narauskas apie savo pasitraukimą iš valdybos pirmininko ir nario pareigų pranešė šią vasarą, teigdamas, kad jo apsisprendimą lėmė įvertinimas, kad kooperatyvas įžengė į naują veiklos etapą.  N. Narauskui vadovaujant „Pienas LT“ valdybai, buvo pradėti ir užbaigti visi kooperatyvo vykdyti investiciniai projektai. Gavus ES finansinę paramą buvo pastatyta moderni pieno perdirbimo gamykla. Po ilgų kovų kooperatyvui pavyko įrodyti, kad ES parama buvo panaudota skaidriai ir sąžiningai. Nepaliekant abejonių ir nesukeliant grėsmės įmonės reputacijai, FNTT užbaigė su investicinių projektų įgyvendinimu susijusią dokumentų analizę. FNTT išvadoje buvo patvirtinta, kad duomenų apie padarytą nusikalstamą veiką negauta.  Iki šiol „Pienas LT“ nekantriai laukia Europos Sąjungos tarnybos (OLAF), vis dar vykdančios patikrą, viešų išvadų.

© 2022 UAB "PIENAS LT"