lt en de

ŽŪK „Pienas LT“ generaliniu direktoriumi paskirtas Mantas Rudaitis

Mantas Rudaitis yra įgijęs magistro laipsnį ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Naujasis generalinis direktorius turi ilgametės patirties  maisto perdirbimo sektoriuje - iki šiol jis vadovavo UAB „Zujų paukštynui“.

„Stiprindama vadovų komandą kooperatyvo valdyba siekia užtikrinti tolesnę sėkmingą įmonės veiklą, greičiau įveikti iškilusius iššūkius ir įgyvendinti ambicingus verslo planus. Pieno baltymų produktų gamyba turi daug potencialo, todėl pasirinkome stiprų profesionalą, kuris bus atsakingas už įmonės strategijos įgyvendinimą ir tolesnį veiklos vystymą“, - sako „Pienas LT“ valdybos pirmininkas Naglis Narauskas.

Nuolat kintantis pieno sektorius ir arši konkurencinė kova tarp Lietuvos pieno perdirbėjų dėl kokybiškos pieno žaliavos skatina vienintelį Baltijos šalyse vertikalios integracijos pieno gamintojų kooperatyvą „Pienas LT“ būti žingsniu priekyje ir nesustoti ties nuveiktais darbais.

 „Dėkoju už parodytą pasitikėjimą ir galimybę vadovauti vienai moderniausių Europoje gamyklų. Pasirinkau „Pienas LT“, nes vertinu šią bendruomenę už pasiekimus ir verslo perspektyvas. Mano prioritetas - geriau išnaudoti šios įmonės verslo ir vertikalios integracijos kooperacijos potencialą, kad įsitvirtintume užsienio rinkose, pateisintume pieno gamintojų lūkesčius ir išliktume didžiausiu kooperatyvu pieno sektoriuje Baltijos regione“, - sako „Pienas LT“ generalinis direktorius M.Rudaitis. 

© 2022 UAB "PIENAS LT"