lt en de

Atviras laiškas ir padėka ,,Pienas LT" bendruomenės vardu

Su malonumu informuojame jus, kad Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba baigė Seimo Kaimo reikalų komiteto pateiktos informacijos, susijusios su  ŽŪK “Pienas LT”  įgyvendintų Europos Sąjungos paramos projektų skaidrumu ir konkurencija, analizę. Komitetui pateiktoje FNTT išvadoje sakoma, kad duomenų apie padarytą nusikalstamą veiką negauta. 

Kaip tikėjomės, FNTT patvirtino, kad „Pienas LT“ nepažeidė ES paramos teikimo sąlygų. Dokumentų vertinimas ir išvadų viešinimas užsitęsė dvejus metus, todėl apgailestaujame, kad konkurentai kooperatyvo bendruomenę viešai siejo su nepagrįstais kaltinimais kooperatyvui. 

Šiandien kaip niekada esame tikri, kad ūkininkų solidarumas davė teigiamą rezultatą. Raginimas Europos Sąjungos tarnybai (OLAF) ir FNTT užbaigti užtrukusią informacijos ir projekto dokumentų analizę bei kuo skubiau paskelbti išvadas buvo įtrauktas į  Visuotinio ūkininkų suvažiavimo, įvykusio vasario 9 d., rezoliuciją. Suvažiavimo dalyviai pritarė, kad prieš šį kooperatyvą vykdoma tendencingai priešiška veikla kenkia kooperatyvo reputacijai, klaidina visuomenę ir yra nukreipta prieš jo steigėjus pieno gamintojus. Kooperatyvo bendruomenė nekantriai laukia visų institucijų, vis dar vykdančių patikrą, viešų išvadų.

Kooperatyvo valdybos ir visos bendruomenės  vardu dėkojame mūsų bičiuliams, kolegoms ir bendraminčiams už moralinę paramą ir pasitikėjimą ŽŪK „Pienas LT“.  Visuomet tvirtinome, kad galime vadintis garbinga verslo įmone.

Pagarbiai,

Naglis Narauskas, ŽŪK „Pienas LT“ valdybos pirmininkas

© 2022 UAB "PIENAS LT"