lt en de

Gediminas Raila traukiasi iš „Pienas LT“ vadovo pareigų, tačiau lieka kooperatyve

Šiandien yra paskutinė Gedimino Railos kaip ŽŪK „Pienas LT" generalinio direktoriaus darbo diena. G.Raila iš kooperatyvo nesitraukia ir tolesnę savo profesinę ateitį sieja su darbu šioje įmonėje.

Per dvejus metus G.Railai pavyko įgyvendinti svarbiausią užduotį - suformuoti kooperatyvo komandą. Per jo vadovaujamą laikotarpį įmonė sėkmingai užbaigė investicinį projektą, pastatė  vieną moderniausių Europoje gamyklų ir pradėjo gaminti aukštos pridėtinės vertės pieno baltymo produktus pasaulinei rinkai. Įmonės darbuotojų komandos profesionalumo dėka kooperatyvas „Pienas LT“ tapo didžiausiu regione, o jo gaminami produktai yra žinomi daugelyje pasaulio šalių.  

„Dirbame labai konkurencingame versle, todėl kaip organizacija privalome būti itin greiti, nuolat mokytis ir keistis. Norėdami išlikti didžiausiu kooperatyvu regione,  turime geriausiai suprasti pieno gamintojų lūkesčius ir per žingsnį lenkti savo konkurentus. Šiandien svarbu būti atviru ir patikimu kooperatyvu, siekiančiu užtikrinti savo nariams sąžiningas pieno supirkimo kainas“, - sako G.Raila.

G. Raila ŽŪK „Pienas LT“ generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti 2015 m. rugpjūtį. Iki tol jis sukaupė ilgametę patirtį vadovaujančiose pareigose įvairiose šalies įmonėse.

Artimiausiu laiku įmonė skelbs viešą konkursą ŽŪK „Pienas LT“ generalinio direktoriaus pareigoms  užimti.

© 2022 UAB "PIENAS LT"