lt en de

ŽŪK „Pienas LT“ pripažintas „TOP įmonė 2018“

Verslo portalas rekvizitai.lt paskelbė 2018 metų TOP įmones. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šiais metais tarp jų esame ir mes – ŽŪK „Pienas LT“. Šis verslo stabilumo įvertinimas parodo, kad „Pienas LT“ plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

TOP ĮMONĖS 2018 - tai verslo įmonės, kuriomis rekvizitai.lt pasitiki ir rekomenduoja, remdamiesi turimais duomenimis. Įvertinimą gauna tik tos įmonės, kurios atitinka nustatytus kriterijus. Lietuvoje tik kas 6 kompanija iš 100 juos atitinka. Partneriai ir klientai pasirinkę šias perspektyvias įmones, gali tikėtis sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo.

Atrankos kriterijai: įmonė, įkurta prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikianti finansines ataskaitas, kurios apyvarta (pajamos) per paskutinius dvejus metus augo, buvo stabili ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonė nebuvo įtraukta į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmigų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertbnamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2018 metų pusmetį buvo didesnis nei 550 Eur.  

Tokie įvertinimai partneriams bei klientams pažymi, kad įmonė yra stabili, patikima, todėl galima tikėtis sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo.

Daugiau apie TOP ĮMONĖS 2018 rasite:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=WMtO_2gzEb0

© 2014 UAB "PIENAS LT"